Liturgia Słowa

Pray as you go

Polish| Website

English| Website 

Żywa Korona Maryi

03 Zywa Korona Maryi

Pope Francis' homilies

Homilie

Peregrynacja

posw obraz milos 

Galeria

oltarz glowny

Facebook

Różaniec Rodziców

Grupa modlitewna Różańca Rodziców zaprasza wszystkie osoby pragnące modlić się w intencji swoich dzieci. Nasze spotkania obywają się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy Św. o godz. 12. Kontakt: Anita Połczyńska - Zadrożna anitazadrozna@yahoo.com

W NIEDZIELĘ MSZA ŚW. W INTENCJI DZIECI, MODLITWA NA RÓŻAŃCU PRZED MSZĄ ŚW. O GODZ. 11:30AM PO MSZY ŚW. MASZERUJEMY W PARADZIE PUŁASKIEGO

Kochani Rodzice,
Październik jest miesiącem różańcowym, ze świętem Matki Bożej Zwycięskiej 7 X. w rocznicę bitwy pod Lepanto. I z pamięcią o objawieniu Maryi w Fatimie, która sama nazwała siebie Matką Różańcową. Ona jest nam przewodniczką i wzorem podążania do Boga i życia z Bogiem. Dlatego my też chcemy się nazywać różańcowi. Jesteśmy wszyscy wspólnie różańcowymi rodzicami. To oznacza, że jak  Maryja z Józefem przyjmujemy nasz skarb  - dzieci, a ofiarując je Bogu, czynimy wszystko cokolwiek nam powie, aby objawiało się Królestwo Boże i abyśmy doświadczali radości Zmartwychwstania.  
W ramach rozważania i formacji duchowej, nawiązując do Miłości Boga i Kościoła chcemy dziękować za nadzieję dla każdego z nas, dla każdej rodziny i każdego dziecka wymodloną u Maryi Królowej Zwycięskiej, Różańcowej.
Maryjo, dziękujemy Ci za wszystkie łaski, za wstawiennictwo i wyproszone u Boga dobro jakie się pojawiło w naszych rodzinach. Maryjo, Zwycięska Królowo Różańcowa, wspieraj nas abyśmy potrafili zwyciężać naszą walkę ze złem, nasze rodzicielskie słabości i zaniedbania, rozproszenia i grzechy, których skutki dotykają dzieci. Daj nam oczy widzące drogę naprawiania tego co złe, abyśmy potrafili naprawiać najpierw swoje sumienia i tak się formować aby dla dzieci od nas płynęło tylko dobro.

Prosimy Ciebie Maryjo o ducha świadectwa miłości Boga, abyśmy umieli się dzielić tym dobrem i nadzieją jaką wlałaś w nasze serca. Abyśmy przy każdej okazji mieli wiarę i odwagę zapraszać wszystkich rodziców do Różańca Rodziców. Nowe serca rozpalaj do działania i dzielenia się z innymi tę nadzieją, jaką Ty przynosisz każdemu kto do Ciebie się zwróci.
Kochamy Kościół, który pokazuje nam tę nadzieję, tradycją trwania w życiu Świętej Rodziny - poprzez tajemnice różańcowe - i wspólnotę Różańca Świętego.

Maryjo, Królowo Różańca Świętego - módl się za nami!

Jutro w niedzielę 7 października 2018 r. o godzinie 12. w południe zostanie odprawiona Msza Święta w intencji naszych kochanych Dzieci. W związku z Paradą Pułaskiego modlitwa na Różańcu w intencji Dzieci będzie wyjątkowo przed Mszą Św. o godz.11:30 AM.  W tym miesiącu nie będzie również spotkania naszej Wspólnoty Różańca Rodziców w Sali Parafialnej, ponieważ maszerujemy w Paradzie.

NATOMIAST ZGODNIE Z WCZEŚNIEJSZYMI ZAPOWIEDZIAMI 27 PAŹDZIERNIKA 2018 r. (SOBOTA) ZAPRASZAMY NA PIELGRZYMKĘ DO AMERYKAŃSKIEJ CZĘSTOCHOWY NA NOCNE CZUWANIE.
WYJAZD O GODZINIE 5 PM (17.), POWRÓT DO NOWEGO JORKU PO MSZY ŚW. ODPRAWIONEJ O PÓŁNOCY, OK. GODZ 2  AM.
BĘDZIE TO WYJĄTKOWE CZUWANIE - WYRUSZYMY PROCESYJNIE ŚCIEŻKAMI RÓŻAŃCOWYMI Z RELIKWIAMI NA CMENTARZ!!!!
SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA PROSZĘ O JAK NAJSZYBSZE ZGŁOSZENIE SWOJEJ OBECNOŚCI!
TEL. (929) 462 3934
Z Panem Bogiem,
APZ

Eucharystia

NIEDZIELA
8:00 am, 9:00 am (EN)
10:30 am, 12:00 pm

Poniedziałek 8 am, 6 pm  

Wtorek  8 am, 6 pm

Środa  8 am, 6 pm

Czwartek  8 am, 6 pm

Piątek  8 am, 6 pm

Sobota  8 am, 7 pm (EN)
8 pm (Msza Św. Odnowy w Duchu Św.)

Newsletter

Dopisz się, aby otrzymywać informacje o najnowszych wydarzeniach w parafii.

Biuro Parafialne

Biuro Parafialne czynne
w dni powszednie:
9 am - 12 pm i 1 pm - 5 pm,
a w środy: 9 am - 8 pm

Saint Stanislaus
Bishop and Martyr
Roman Catholic Church

Google-Maps-icon 101 E 7th Street
New York, NY 10009
Tel. (212) 475-4576
      (347) 622-2088
Fax: (212) 674-4894

e-mail:
rectory@stanislauschurch.com

Online Chapel

adoration

Biuletyn

biuletyn