Liturgia Słowa

Pray as you go

Polish| Website

English| Website 

Triduum Paschalne 2019

Triduum 3_2019

Pope Francis' homilies

Homilie

Peregrynacja

posw obraz milos 

Galeria

oltarz glowny

Facebook

Różaniec Rodziców

Grupa modlitewna Różańca Rodziców zaprasza wszystkie osoby pragnące modlić się w intencji swoich dzieci. Nasze spotkania obywają się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy Św. o godz. 12. Kontakt: Anita Połczyńska - Zadrożna anitazadrozna@yahoo.com

W NIEDZIELĘ MSZA ŚW. W INTENCJI DZIECI, MODLITWA NA RÓŻAŃCU PRZED MSZĄ ŚW. O GODZ. 11:30AM PO MSZY ŚW. MASZERUJEMY W PARADZIE PUŁASKIEGO

Kochani Rodzice,
Październik jest miesiącem różańcowym, ze świętem Matki Bożej Zwycięskiej 7 X. w rocznicę bitwy pod Lepanto. I z pamięcią o objawieniu Maryi w Fatimie, która sama nazwała siebie Matką Różańcową. Ona jest nam przewodniczką i wzorem podążania do Boga i życia z Bogiem. Dlatego my też chcemy się nazywać różańcowi. Jesteśmy wszyscy wspólnie różańcowymi rodzicami. To oznacza, że jak  Maryja z Józefem przyjmujemy nasz skarb  - dzieci, a ofiarując je Bogu, czynimy wszystko cokolwiek nam powie, aby objawiało się Królestwo Boże i abyśmy doświadczali radości Zmartwychwstania.  
W ramach rozważania i formacji duchowej, nawiązując do Miłości Boga i Kościoła chcemy dziękować za nadzieję dla każdego z nas, dla każdej rodziny i każdego dziecka wymodloną u Maryi Królowej Zwycięskiej, Różańcowej.
Maryjo, dziękujemy Ci za wszystkie łaski, za wstawiennictwo i wyproszone u Boga dobro jakie się pojawiło w naszych rodzinach. Maryjo, Zwycięska Królowo Różańcowa, wspieraj nas abyśmy potrafili zwyciężać naszą walkę ze złem, nasze rodzicielskie słabości i zaniedbania, rozproszenia i grzechy, których skutki dotykają dzieci. Daj nam oczy widzące drogę naprawiania tego co złe, abyśmy potrafili naprawiać najpierw swoje sumienia i tak się formować aby dla dzieci od nas płynęło tylko dobro.

Prosimy Ciebie Maryjo o ducha świadectwa miłości Boga, abyśmy umieli się dzielić tym dobrem i nadzieją jaką wlałaś w nasze serca. Abyśmy przy każdej okazji mieli wiarę i odwagę zapraszać wszystkich rodziców do Różańca Rodziców. Nowe serca rozpalaj do działania i dzielenia się z innymi tę nadzieją, jaką Ty przynosisz każdemu kto do Ciebie się zwróci.
Kochamy Kościół, który pokazuje nam tę nadzieję, tradycją trwania w życiu Świętej Rodziny - poprzez tajemnice różańcowe - i wspólnotę Różańca Świętego.

Maryjo, Królowo Różańca Świętego - módl się za nami!

Jutro w niedzielę 7 października 2018 r. o godzinie 12. w południe zostanie odprawiona Msza Święta w intencji naszych kochanych Dzieci. W związku z Paradą Pułaskiego modlitwa na Różańcu w intencji Dzieci będzie wyjątkowo przed Mszą Św. o godz.11:30 AM.  W tym miesiącu nie będzie również spotkania naszej Wspólnoty Różańca Rodziców w Sali Parafialnej, ponieważ maszerujemy w Paradzie.

NATOMIAST ZGODNIE Z WCZEŚNIEJSZYMI ZAPOWIEDZIAMI 27 PAŹDZIERNIKA 2018 r. (SOBOTA) ZAPRASZAMY NA PIELGRZYMKĘ DO AMERYKAŃSKIEJ CZĘSTOCHOWY NA NOCNE CZUWANIE.
WYJAZD O GODZINIE 5 PM (17.), POWRÓT DO NOWEGO JORKU PO MSZY ŚW. ODPRAWIONEJ O PÓŁNOCY, OK. GODZ 2  AM.
BĘDZIE TO WYJĄTKOWE CZUWANIE - WYRUSZYMY PROCESYJNIE ŚCIEŻKAMI RÓŻAŃCOWYMI Z RELIKWIAMI NA CMENTARZ!!!!
SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA PROSZĘ O JAK NAJSZYBSZE ZGŁOSZENIE SWOJEJ OBECNOŚCI!
TEL. (929) 462 3934
Z Panem Bogiem,
APZ

Eucharystia

NIEDZIELA
8:00 am, 9:00 am (EN)
10:30 am, 12:00 pm

Poniedziałek 8 am, 6 pm  

Wtorek  8 am, 6 pm

Środa  8 am, 6 pm

Czwartek  8 am, 6 pm

Piątek  8 am, 6 pm

Sobota  8 am, 7 pm (EN)
8 pm (Msza Św. Odnowy w Duchu Św.)

Newsletter

Dopisz się, aby otrzymywać informacje o najnowszych wydarzeniach w parafii.

Biuro Parafialne

Biuro Parafialne czynne
w dni powszednie:
9 am - 12 pm i 1 pm - 5 pm,
a w środy: 9 am - 8 pm

Saint Stanislaus
Bishop and Martyr
Roman Catholic Church

Google-Maps-icon 101 E 7th Street
New York, NY 10009
Tel. (212) 475-4576
      (347) 622-2088
Fax: (212) 674-4894

e-mail:
rectory@stanislauschurch.com

Online Chapel

adoration

Biuletyn

biuletyn