Liturgia Słowa

Pray as you go

Polish| Website

English| Website 

Triduum Paschalne 2019

Triduum 3_2019

Pope Francis' homilies

Homilie

Peregrynacja

posw obraz milos 

Galeria

oltarz glowny

Facebook

Różaniec Rodziców

Grupa modlitewna Różańca Rodziców zaprasza wszystkie osoby pragnące modlić się w intencji swoich dzieci. Nasze spotkania obywają się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy Św. o godz. 12. Kontakt: Anita Połczyńska - Zadrożna anitazadrozna@yahoo.com

W NIEDZIELĘ 4 LISTOPADA MSZA ŚW. W INTENCJI DZIECI. ADORACJA I PRELEKCJA OJCA RAFAŁA pt: ,"ABC CHRZEŚCIJAŃSTWA"

Matko Boża Jasnogórska i Wszyscy Święci, módlcie się za nami!Kochani Rodzice,
Pielgrzymka dziękczynna  do Matki Najświętszej na nocną modlitwę w Amerykańskiej Częstochowie była dla wszystkich wielkim doznaniem duchowym i wielka radością. Nic dziwnego, przecież modliliśmy się w asyście 31 Świętych, których relikwie wystawione były przy Ołtarzu. Po Mszy Świętej o północy, w podziękowaniu za wszystkie otrzymane łaski i błogosławieństwa dla naszej wspólnoty Różańca Rodziców płynące za pośrednictwem tej modlitwy, złożyliśmy przed wizerunkiem Matki Bożej bukiet białych lilii.
W tę piękną, błogosławioną noc do naszej wspólnoty modlitewnej Różańca Rodziców dołączyło pięć Mam pragnących modlić się w intencji swoich Dzieci! Chwała Panu za tę wielką Łaskę!
W najbliższą niedzielę, 4 listopada 2018 r. o godz. 12 w południe, zostanie odprawiona Msza Święta w intencji Dzieci objętych naszą modlitwą różańcową. Bezpośrednio po Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa na Różańcu. Następnie zapraszamy wszystkich do Sali Parafialnej na prelekcję Proboszcza i Opiekuna Duchowego naszej Wspólnoty Różańca Rodziców - Ojca Rafała!
Temat prelekcji to, "ABC Chrześcijaństwa". Mamy nadzieję, że nikogo nie zabraknie!
Serdecznie pozdrawiam. Z Panem Bogiem,
APZ

Eucharystia

NIEDZIELA
8:00 am, 9:00 am (EN)
10:30 am, 12:00 pm

Poniedziałek 8 am, 6 pm  

Wtorek  8 am, 6 pm

Środa  8 am, 6 pm

Czwartek  8 am, 6 pm

Piątek  8 am, 6 pm

Sobota  8 am, 7 pm (EN)
8 pm (Msza Św. Odnowy w Duchu Św.)

Newsletter

Dopisz się, aby otrzymywać informacje o najnowszych wydarzeniach w parafii.

Biuro Parafialne

Biuro Parafialne czynne
w dni powszednie:
9 am - 12 pm i 1 pm - 5 pm,
a w środy: 9 am - 8 pm

Saint Stanislaus
Bishop and Martyr
Roman Catholic Church

Google-Maps-icon 101 E 7th Street
New York, NY 10009
Tel. (212) 475-4576
      (347) 622-2088
Fax: (212) 674-4894

e-mail:
rectory@stanislauschurch.com

Online Chapel

adoration

Biuletyn

biuletyn