Liturgia Słowa

Pray as you go

Polish| Website

English| Website 

Żywa Korona Maryi

03 Zywa Korona Maryi

Pope Francis' homilies

Homilie

Peregrynacja

posw obraz milos 

Galeria

oltarz glowny

Facebook

Różaniec Rodziców

Grupa modlitewna Różańca Rodziców zaprasza wszystkie osoby pragnące modlić się w intencji swoich dzieci. Nasze spotkania obywają się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy Św. o godz. 12. Kontakt: Anita Połczyńska - Zadrożna anitazadrozna@yahoo.com

W NIEDZIELĘ 4 LISTOPADA MSZA ŚW. W INTENCJI DZIECI. ADORACJA I PRELEKCJA OJCA RAFAŁA pt: ,"ABC CHRZEŚCIJAŃSTWA"

Matko Boża Jasnogórska i Wszyscy Święci, módlcie się za nami!Kochani Rodzice,
Pielgrzymka dziękczynna  do Matki Najświętszej na nocną modlitwę w Amerykańskiej Częstochowie była dla wszystkich wielkim doznaniem duchowym i wielka radością. Nic dziwnego, przecież modliliśmy się w asyście 31 Świętych, których relikwie wystawione były przy Ołtarzu. Po Mszy Świętej o północy, w podziękowaniu za wszystkie otrzymane łaski i błogosławieństwa dla naszej wspólnoty Różańca Rodziców płynące za pośrednictwem tej modlitwy, złożyliśmy przed wizerunkiem Matki Bożej bukiet białych lilii.
W tę piękną, błogosławioną noc do naszej wspólnoty modlitewnej Różańca Rodziców dołączyło pięć Mam pragnących modlić się w intencji swoich Dzieci! Chwała Panu za tę wielką Łaskę!
W najbliższą niedzielę, 4 listopada 2018 r. o godz. 12 w południe, zostanie odprawiona Msza Święta w intencji Dzieci objętych naszą modlitwą różańcową. Bezpośrednio po Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa na Różańcu. Następnie zapraszamy wszystkich do Sali Parafialnej na prelekcję Proboszcza i Opiekuna Duchowego naszej Wspólnoty Różańca Rodziców - Ojca Rafała!
Temat prelekcji to, "ABC Chrześcijaństwa". Mamy nadzieję, że nikogo nie zabraknie!
Serdecznie pozdrawiam. Z Panem Bogiem,
APZ

Eucharystia

NIEDZIELA
8:00 am, 9:00 am (EN)
10:30 am, 12:00 pm

Poniedziałek 8 am, 6 pm  

Wtorek  8 am, 6 pm

Środa  8 am, 6 pm

Czwartek  8 am, 6 pm

Piątek  8 am, 6 pm

Sobota  8 am, 7 pm (EN)
8 pm (Msza Św. Odnowy w Duchu Św.)

Newsletter

Dopisz się, aby otrzymywać informacje o najnowszych wydarzeniach w parafii.

Biuro Parafialne

Biuro Parafialne czynne
w dni powszednie:
9 am - 12 pm i 1 pm - 5 pm,
a w środy: 9 am - 8 pm

Saint Stanislaus
Bishop and Martyr
Roman Catholic Church

Google-Maps-icon 101 E 7th Street
New York, NY 10009
Tel. (212) 475-4576
      (347) 622-2088
Fax: (212) 674-4894

e-mail:
rectory@stanislauschurch.com

Online Chapel

adoration

Biuletyn

biuletyn