Liturgia Słowa

Pray as you go

Polish| Website

English| Website 

Pope Francis' homilies

Homilie

Peregrynacja

posw obraz milos 

Galeria

oltarz glowny

Facebook

Różaniec Rodziców

Grupa modlitewna Różańca Rodziców zaprasza wszystkie osoby pragnące modlić się w intencji swoich dzieci. Nasze spotkania obywają się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy Św. o godz. 12. Kontakt: Anita Połczyńska - Zadrożna anitazadrozna@yahoo.com

W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ 1 WRZEŚNIA MSZA ŚW. W INTENCJI NASZYCH DZIECI, ADORACJA, MODLITWA, SPOTKANIE ORAZ PIELGRZYMKA INFO

Kochani Rodzice,
Już w najbliższą niedzielę, 1 września 2019 roku o godzinie 12. w południe zostanie odprawiona Msza Święta w intencji naszych najmilszych Dzieci. Bezpośrednio po Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz modlitwa na Różańcu. Po modlitwie zapraszamy wszystkich do Sali Parafialnej na pierwsze po wakacjach spotkanie przy kawie, herbatce i cieście (bardzo prosimy o przyniesienie ciasta).
Podczas Mszy Świętej, Msgr. Kevin Nelan, dokona uroczystej instalacji nowego Proboszcza naszej Parafii, O.Karola Jarząbka. Będzie również możliwość przywitania i poznania naszego nowego Wikarego, O. Tadeusza Olzackiego.
Na spotkaniu będziemy rozmawiać o nadchodzących wydarzeniach dotyczących naszej Wspólnoty Różańca Rodziców, będzie możliwość zapisania się na Pielgrzymkę na Nocne Czuwanie do Amerykańskiej Częstochowy, która jest zaplanowana na 26 października 2019 r.
Tematem przewodnim Czuwania będzie, "10 Przykazań Bożych i 2 Przykazania Miłości", a Patronami wszyscy Święci, Błogosławieni i Słudzy Boży. Oprócz intencji, które przywieziemy w sercach, aby ofiarować Naszej Matce, będziemy się modlić za nas samych, Matki i Ojców, za Mężczyzn i Kobiety. Zostanie odprawiona Msza Św. w intencji nas Rodziców, gdyż silni duchem rodzice to SZCZĘŚLIWE DZIECI!!!! Jest jeszcze jeden ważny powód, aby nawiedzić Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej. W związku z wydarzeniem Koronacji Wizerunku Ikony Jasnogórskiej Papież Franciszek ogłosił, że wszyscy Pielgrzymi, którzy odwiedzą Sanktuarium w Doylestown do 31 października 2019r., otrzymają ODPUST ZUPEŁNY POD ZWYKŁYMI WARUNKAMI.

To jeszcze jeden powód, aby pojechać na naszą Pielgrzymkę na Nocne Czuwanie!!!!
Szczegóły Pielgrzymki w następnym emailu, a koszt autobusu to $40.
Serdecznie pozdrawiam. Z Panem Bogiem,
APZ

Eucharystia

NIEDZIELA
8:00 am, 9:00 am (EN)
10:30 am, 12:00 pm

Poniedziałek 8 am, 6 pm  

Wtorek  8 am, 6 pm

Środa  8 am, 6 pm

Czwartek  8 am, 6 pm

Piątek  8 am, 6 pm

Sobota  8 am, 7 pm (Msza Św. Odnowy w Duchu Św.)

Newsletter

Dopisz się, aby otrzymywać informacje o najnowszych wydarzeniach w parafii.

Biuro Parafialne

Biuro Parafialne czynne
w dni powszednie:
9am - 12:30pm i 1:30pm - 5pm

a w środy: 9am - 12:30pm i 1:30pm - 8pm

Saint Stanislaus
Bishop and Martyr
Roman Catholic Church

Google-Maps-icon 101 E 7th Street
New York, NY 10009
Tel. (212) 475-4576
      (347) 622-2088
Fax: (212) 674-4894

e-mail:
rectory@stanislauschurch.com

Online Chapel

adoration

Biuletyn

biuletyn